Odzyskać siebie

Wpis

poniedziałek, 18 września 2017

Za dużo się wydarzyło

Poniedziałek, 18 września

Intuicja podpowiada mi, że ktoś mnie okłamuje i że tych ktosiów jest więcej niż tylko jeden. Może to paranoja, może jestem przewrażliwiony, ale za dużo się wydarzyło, bym myślał inaczej. Śniły mi się ostatnio wody, przepływające przez osiedle, na którym mieszkam i dziwny facet z telewizji. Nie będę jednak ujawniał kto.

Mam mieszane uczucia. Chyba wszystkich, możliwych po trochu. Czy pracując rzekomo poprzez portal społecznościowy, można w ciągu miesiąca zarobić jedenaście tysięcy złotych? Wszędzie słyszę; polecanie - zarabianie, polecanie - zarabianie. Na Boga. Przecież ja nie mam takiej siły przebicia! Ogłoszenia o pracę przez internet, chyba się wykluczają. Polecanie i sprzedawanie albo polecanie i reklamowanie, to dla mnie to samo. "Niczego nie sprzedajesz, tylko polecasz" ale prowizje dostajesz jak ktoś z twojego polecenia kupi dany produkt...To nie jest przypadkiem sprzedaż?

Przyszła moda na naturalne kosmetyki. Na Fejsie aż się roi od ofert handlowych kremów, maseczek, toników, olejków i Bóg wie czego jeszcze, których produkcja oparta jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach prosto od Matki Natury. To się akurat chwali. Osobiście uważam, że wszystko co naturalne jest lepsze. Czas najwyższy zacząć sprzątać ten zasyfiony świat. Szukam sposobu na zarobek. Mam długi, które mnie ścigają, prześladują i które należy spłacić. Czy to dobra droga, czy kolejna mrzonka?

mooringrope238925__340

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
broker92
Czas publikacji:
poniedziałek, 18 września 2017 19:30

Polecane wpisy