Odzyskać siebie

Wpis

niedziela, 01 października 2017

Koniec

Niedziela, 1 października

Janek napisał do mnie rano SMS-a. Przez cały dzień jakoś nie chciało mi się z nim rozmawiać. Jednak jak człowiek siedzi sam w tym swoim domu, to ciężko jest jak nie ma się do kogo odezwać. Całe życie myślałem, że jestem stworzony do samotności. Myliłem się. Żaden człowiek nie powinien być samotny.

Po ostatnim losowaniu, nie sprawdziłem jeszcze kuponu ani wyników EuroJackpot. Jestem naiwnym marzycielem. To chyba domena większości literatów. Dziś w nocy napisałem trzy teksty. Dziwne trochę. Sam ich do końca nie rozumiem. Ciągle czegoś się lękam. Chciałbym jednak kontynuować swoje pisanie wraz z publikowaniem. Propozycja Marii o tym by wydać swoje wiersze w drukarni i samemu zająć się ich dystrybucją, jest do sprawdzenia.

Mam wydrukowanych czterdzieści stron. Jakby z tego zrobił taką drukarską książkę, byłoby fajnie. Trzeba za to zapłacić i tutaj właśnie pojawia się pytanie, ile taka impreza może kosztować. Postanowiłem stworzyć mój tom poetycki w wersji blogowej, właśnie tutaj na blox.pl. Dochodzę do wniosku, że Maria byłaby świetnym menedżerem dla mnie. Potrzebuję kogoś takiego. Stronę z moimi pożyczkami oraz innymi produktami finansowymi, usunąłem. Koniec.

Janek zakatarzony ale nie wiem czy to aby tylko grypa. Jestem podejrzliwy. Przez telefon to sobie można...ale słuch mam całkiem dobry. Myślę, jak przeżyję kolejny tydzień, jeżeli dane mi go będzie przeżyć. Na koncie kasy coraz mniej. Jestem okropnym materialistą. To nie jest dobra cecha. Tak przynajmniej uważam. Nie mam kasy na czynsz bo nabrałem kredytów i boję się, że w końcu mnie wyrzucą. Gdybym wygrał jakąś optymalną gotówkę, wyremontowałbym swoje mieszkanie, wcześniej je oczywiście opłacił. Jakieś meble by się kupiło. Wróciłbym na terapię do Bartosza. Dla takiego terapeuty nie żałowałbym pieniędzy...albo bym wygraną roztrwonił...Może dlatego nie mam szczęścia.

rise1503340__340

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
broker92
Czas publikacji:
niedziela, 01 października 2017 20:38

Polecane wpisy